• Киевская область Киев, Ирпень, Буча
Close

На яких трьох складових тримається весілля?

  • Home
  •  / 
  • Блог
  •  / 
  • На яких трьох складових тримається весілля?

На яких трьох складових тримається весілля?

Незалежно від формату весілля, її програми і кількості гостей, існує три пункти, які завжди матимуть вирішальне значення.

1. Майданчик

В організації весілля все взаємопов’язано, але, як правило, саме затвердження майданчика є головним моментом, з якого починається активна підготовка. Недостатньо просто вибрати гарне місце з доступним цінником, яке вписується в ваш весільний бюджет. Вибір локації залежить від сезону, кількості гостей, і, звичайно ж, формату весілля.

Є велика різниця між заміським готелем і рестораном в межах міста. Між майданчиком під відкритим небом і затишним кафе. Кожен з варіантів передбачає свою програму, настрій, логістику та стиль оформлення свята.

У заміських майданчиків своя специфіка – питання віддаленості, логістики, розміщення гостей. Тоді як ресторан в центрі міста зручний для тих, кому важливо влаштувати урочистий розпис в РАЦСі. Але якщо Ви мрієте про зйомку love-story на природі, є риск у цей день провести у нескінчених заторах…

Важливо розуміти, що витрати на майданчик складуть від 40% до 50% всього бюджету, і розраховувати витрати, виходячи з цих даних.

А якщо Ти плануєш зробити гарне свято при обмеженому бюджеті на декор, то зроби ставку на красиву локацію!

Це тільки спочатку здається, що всі класні весільні майданчики стоять захмарних грошей. Що заміські готелі або стильні лофти дорого коштують. Тому, коли постає питання про економію, насамперед наречені думають про те, де б знайти бюджетний майданчик. Ось тільки потім виявляється, що він зовсім не підходить під стиль весілля, тому доведеться вкластися в декор.

Тому, відразу вибирай майданчик, який прекрасний сам по собі, і де вже є все необхідне для твого свята: столи і стільці підходять за стилем, є зона для фуршету та ін. В його вартість вже закладено стильне оформлення, фото-зона і твій заощаджений час.

2. Концепція

Красиве те весілля, оформлення якого витримано в єдиному стилі і виглядає гармонійно, а не те у якого найдорожчий декор. Можна витратитися на самі розкішні вбрання, уставити весь банкетний зал квітами, додати блиску, золота – і все це буде виглядати без смаку. А можна з мінімальним бюджетом зробити стильне свято – якщо правильно розставити пріоритети і економити з розумом.

Потрібно розуміти, що концепція весілля – її формат, стиль, декор – це спосіб розповісти вашу історію кохання, підкреслити вашу унікальність.

Продумана концепція – це не обов’язково якась чітка «тема» весілля або один стиль, якому необхідно строго слідувати. Можна влаштувати спокійне заміське весілля з легким фуршетом для найближчих – і витримати цей настрій в деталях, образах, церемонії, а можна організувати весілля в стилі «Рустік», «Вінтаж», «Кантрі» або «Лофт» притримуючися єдиної стилістики та підбираючи відповідні елементи для декору.
Але пам’ятайте, який би стиль весілля Ви не обрали, воно має відображати Ваші власні вподобання та бути лише Вашим!

3. Тайминг і координація

Навіть найкрасивіший майданчик і найстильніший декор не врятують весілля, якщо у нього не буде чіткого таймінгу. Проблеми з паркуванням, поспіх або годинні пробки, довга пауза між церемонією і банкетом, – подібні речі здатні зіпсувати враження від усього свята.
Багато наречених придають багато уваги оформленню весільної події, і в прагненні отримати ідеальну картинку, яка буде чудово виглядати на фото, зовсім не беруть до уваги реальне життя. А коли за цією картинкою ховається погана організація, незадоволені і втомлені від постійних роз’їздів гості, конфлікти і суперечки з нареченим – в цьому мало приємного.

Гості не будуть весь вечір розглядати зону церемонії і сервіровку столів. Зате вони точно оцінять продуману логістику, наявність безкоштовного паркування, цікаві розваги, хорошу музику, таксі, яке розвезе їх по домівках після свята. Якісь недоробки в декорі гості навіть і не помітять, а якщо кухня затримає подачу страв на цілу годину – це точно зіпсує всім настрій, а впершу чергу Вам.

Чим більш насичена програма, тим складніше проконтролювати всі організаційні питання самостійно. Тому, якщо ти готуєшся без організатора, я завжди рекомендую найняти весільного координатора саме на День весілля. В крайньому випадку – передоручити контроль окремих організаційних питань батькам або подружкам. Якою б ретельною не була попередня підготовка, клопоту в день весілля буде дуже і дуже багато!