• Киевская область Киев, Ирпень, Буча
Close

Чим зайняти дітей на весіллі?

  • Home
  •  / 
  • Блог
  •  / 
  • Чим зайняти дітей на весіллі?

Чим зайняти дітей на весіллі?

Весілля – сімейне свято, і присутність дітей на ньому не рідкість. Чим розважити маленьких гостей, щоб вони не нудьгували і не вередували?

Звичайно, багато чого залежить від віку дітей, їх числа і максимального бюджету, який ви готові витратити на розваги. Важливо розуміти, що повністю проігнорувати присутність дітей, складаючи програму, не можна – інакше маленькі гості швидко занудьгують і почнуть вередувати і відволікати дорослих.

Ви зовсім не зобов’язані складати окрему програму свята і меню для дітей; весілля – це все-таки сімейне свято, і в багатьох активностях діти можуть брати участь разом з дорослими. І часто не просто можуть, а й хочуть.

Тому, якщо дітей буде не дуже багато і всі вони старше 5-6 років, просто дайте їм можливість святкувати разом з усіма – вони, як правило, із задоволенням беруть участь в будь-яких активностях на свіжому повітрі і в танцювальних флешмобах.

Якщо дозволяє бюджет, можна провести майстер-класи – ще одна розвага, яке сподобається і дорослим, і дітям. Найкраще зайдуть творчі, флористичні або кулінарні майстер-класи. Збирати букети, малювати картини, розписувати пряники, брати участь в конкурсі по створенню весільного торта, вчитися декупажу – варіантів маса!

Чи потрібен аніматор для дітей? Якщо бюджет сильно обмежений, а дітей трохи, можна обійтися і без нього. Або запросити його буквально на 1 годину – і дітей порадуєте, і дасте їх батькам можливість відпочити.

Дітей не потрібно постійно якось розважати! Звичайно, залишати їх без нагляду не слід, але ось зайняти себе вони можуть і самостійно, особливо якщо весілля проходить на свіжому повітрі і дитина не одна. Залежно від віку підійдуть бадмінтон, мильні бульбашки, розмальовки та ін.

Насправді, головна проблема весіль – не те, що дітям немає чим зайнятися, а те, що вони швидко втомлюються. А втомлена дитина – це безпричинні сльози, капризи, істерики. Тому важливіше окремих розваг для них потрібно створити окрему зону для відпочинку, де дітлахи можуть побути в тиші, пограти в спокійні ігри і поспати.