• Киевская область Киев, Ирпень, Буча
Close

7 головних весільних традицій

  • Home
  •  / 
  • Блог
  •  / 
  • 7 головних весільних традицій

7 головних весільних традицій

Без гарних традицій не обходиться жодне весілля: адже саме вони наповнюють свято теплою сімейною атмосферою і потрібним настроєм.

1. Проголошення клятв

Зворушливий момент, коли молодята кажуть один одному найщиріші і ніжні слова любові перед усіма гостями, стане безперечно прикрасою весільної церемонії.
Клятва може бути не тільки ніжною і романтичною, але і жартівливій і іронічною, тому варто заздалегідь обговорити її формат з нареченим.
Вся цінність клятви полягає в тому, що вона сказана від чистого серця, тому просто будьте щирими, не придумуйте гучних фраз, і потрібні слова знайдуться самі собою.

2. Перший танець молодят

Перший танець молодят – це традиція, без якої не проходить жодне весілля.
Вона гарна тим, що не заганяє молодят в рамки і дозволяє зробити номер, який підкреслить вашу індивідуальність і буде до душі кожному з вас.

3. Танець з батьками

Танець з батьками – дуже зворушливий спосіб показати найдорожчим людям, як ви їх любите і цінуєте. Не варто позиціонувати цей танець як прощання, навпаки, це знак того, що ви будете поряд навіть після того, як створили свою сім’ю.

Не бійтеся показати свої емоції і не приховуйте своїх сліз, адже це дійсно хвилюючий момент.

4. Кидання букета

Букет – це обов’язковий аксесуар кожної нареченої. Ставши дружиною, вона символічно передає його незаміжньої дівчині «на удачу» з побажаннями знайти свою другу половинку і вийти заміж.
Хтось кидає букет за спину, хтось прив’язує до нього стрічки або передає його щасливиці, вибравши її з закритими очима – варіантів може бути багато.

5. Запалення сімейного вогнища

Мабуть, немає більш теплої і душевної традиції, ніж запалення родинного вогнища. Запалюючи від своїх свічок свічку молодят, батьки передають їм своє сімейне вогнище, кажуть щирі побажання і напуття, а новоспечене подружжя тримає в руках полум’я нової сім’ї, яке їм належить зберігати і оберігати.

Цей символ єднання відображає всю суть сімейного свята і вічних цінностей, які передаються з покоління в покоління.
Всього 3 свічки, приглушене світло в залі, і цей момент стане одним з найбільш трепетних і романтичних за весь весільний день!

6. Пісочна церемонія

Пісочна церемонія – це цікава альтернатива запалювання сімейного вогнища.
Ця традиція теж символізує єднання і народження нової сім’ї. Молодята засипають пісок кожен зі свої склянки в один загальний, показуючи, як їх життя зливається в одне і вони стають нерозривно пов’язані.

7. Подарунки одне одному

Весілля – це ваше свято, так чому б не порадувати один одного приємними подарунками?
Це може бути не тільки матеріальна річ, а й пісня чи танець. Подумайте, що може вразити вашу другу половинку, і приготуйте подарунок-сюрприз.

Намагайтеся уникати банальностей і шаблонів, підкресліть індивідуальність вашої пари.
Часом, щоб відповідна ідея прийшла в голову, потрібно просто бути уважними один до одного.