• Киевская область Киев, Ирпень, Буча
Close

5 причин, чому не варто робити грошові конкурси на весіллі

  • Home
  •  / 
  • Блог
  •  / 
  • 5 причин, чому не варто робити грошові конкурси на весіллі

5 причин, чому не варто робити грошові конкурси на весіллі

Пари все частіше відмовляються від грошових конкурсів на весіллі, і у них на це є вагомі причини.

1. Такі конкурси вже неактуальні

Збір грошей на хлопчика і на дівчинку, викуп туфельки нареченої, покупка першого шматка торта – всі ці традиції втратили свою актуальність. Ці конкурси ще до недавнього часу проводили, підкріплюючи прикметами і забобонами щодо матеріального благополуччя молодят.

Зараз підхід до організації весілля істотно змінився, і такі розваги стали недоречні ні для великих і розкішних весіль, ні для маленьких і затишних свят в колі найближчих. Вибір інших веселих конкурсів величезний, тому будь впевнена – без грошових зборів гості точно не занудьгують.

2. Ти можеш поставити гостей в незручне становище

Фінансові можливості у всіх гостей різні, і хтось просто не може собі дозволити додаткові витрати. Уяви, як ніяково йому буде відмовлятися від грошових зборів, коли інші беруть участь. Швидше за все, він буде змушений витратитися на те, що не може собі дозволити, через що його бюджет сильно постраждає.

Подумай і про інших учасників конкурсу, адже найчастіше збирати гроші довіряють свідкам або друзям молодят. Навряд чи комусь сподобається бігати по залу в ролі «жебраків». Краще вибери разом з ведучим такі розваги, які не зачіпають фінансову сторону, щоб всі гості могли в них брати участь і при цьому відчувати себе комфортно.

3. Ти можеш образити гостей.

Весілля – витратний захід не тільки для пари, але і для гостей. Наряд, подарунок, дорога, а в деяких випадках і проживання роблять твоє свято недешевим заходом для всіх запрошених, і змушувати їх платити ще й на святі просто неетично. Прояви повагу до гостей і дай їм просто відпочити і повеселитися. А витягування грошей – не найбільш вдала думка, адже гості і так вже прийшли до тебе не з порожніми руками.

4. Ти ризикуєш створити конфліктні ситуацій

У розпал весільного вечора гості дуже легко розлучаються зі своїми купюрами. Але грошові конкурси також легко можуть обернутися конфліктною ситуацією. Комусь може не вистачити кишенькових грошей, щоб купити шматок торта, хтось вирішить, що збори «на хлопчика» виграні несправедливо, а хтось в парі може бути незадоволений безконтрольною розтратою сімейного бюджету. Щоб не зіпсувати дружню і веселу атмосферу, краще не змішувати свято з матеріальними питаннями.

5. Ти зіпсуєш враження про весілля.

Збір грошей з гостей під час весільного вечора цілком можна назвати ознакою поганого смаку. Така відверта монетизація свята виглядає дуже вульгарно. Створюється враження, що молодята намагаються відшкодувати витрати на свято за допомогою гаманців гостей. Якщо ти хочеш залишити про весілля тільки приємні враження, не псуй їх грошовими зборами, навіть якщо вони маскуються під веселі конкурси.